Haberler

ÖTO 'DAN YARDIM ELİ

  • 10.10.2018
  • ezgi

 

Ödemiş Ticaret Odası geleneksel olarak yaptığı eğitim yardımlarına bu yılda 1100 öğrenciye eşofman takımı yardımı yaparak devam etti.

Her yıl olduğu gibi bu eğitim-öğretim yılında da Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin Odamıza sağladığı destekle, temin edilen eğitim yardımları ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı.

Ödemiş İlçe genelinde İlköğretim okullarında eğitim gören 1100 öğrenciye dağıtılmak üzere Eşofman Takımları Ödemiş Milli Eğitim Müdürlüğü’ne, Kiraz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne ve Beydağ İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne ziyaretler düzenlenerek teslim edildi.

Oda Başkanı Rıfat Eriş; 1100 öğrenciye dağıtılmak üzere eşofman takımları Ödemiş Milli Eğitim, Kiraz İlçe Milli Eğitim ve Beydağ Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okullarda okuyan öğrencilere Odamızca teslim edildi. İhtiyaç sahibi öğrenciler okul müdürleri ve Milli Eğitim Müdürlükleri tarafından belirlendi. Ve dağıtımı da buna göre yaptık. İhtiyaç sahibi herkese ulaşmaya çalıştık. Eğitim öğretime her yönden destek olmaya çalışıyoruz.  Çocuklarımızın ihtiyaçlarını gidermek adına, bu yardımları yapacağız. Bizim birinci önceliğimiz insana yapılan yatırımdır. Amacımız çocuklarımızın sağlıklı bir şekilde iyi şartlarda yetişmesi için, eğitim ve öğretimine devam etmesi için gerek altyapı gerek fiziki olarak okulların hazırlanmasıdır. Öğrencilerimizin gözlerindeki ışıltıyı görmek bize en büyük mutluluktur. Tüm öğrencilerimize okul hayatında başarılar temenni ediyor ve eşofman takımlarını iyi günlerde kullanmalarını diliyoruz” ifadelerini kullandı.

ÖTO 'DAN YARDIM ELİ
ÖTO 'DAN YARDIM ELİ

Ödemiş Ticaret Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam