Haberler

POLONYA ZİYARETİ HAKKINDA.

  • 14.11.2017
  • odemis

 İLGİ :  Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB)'nin  06.11.2017 tarihli ve 17051 sayılı yazısı.

TOBB Başkanı M. Rifat HİSARCIKLIOĞLU başkanlığında kısıtlı katılımlı bir heyet ile, 22-24 Kasım 2017 tarihlerinde Polonya'nın başkenti Varşova'ya bir ziyaret gerçekleştirileceği, program kapsamında, Polonya resmi makamlarıyla görüşmeler, Türk-Polonya İş Forumu ile Türk-Polonya firmaları arasında iş görüşmelerinin gerçekleştirilmesinin öngörüldüğü,

Ziyaret programının Türk Hava Yollan (THY)'nin tarifeli uçuşu ile gerçekleştirilmesi planlandığı ve  katılımcıların uçak biletlerini doğrudan temin etmeleri gerektiği ifade edilmektedir.

Program kapsamında, 2 gece konaklama, şehir turu ve yerel transferler dahil tüm lojistik hizmetler için TOBB tarafından  Golden Bay firmasının görevlendirildiği, katılım teyidi için firmalar tarafından aşağıda verilen banka hesabına en gec 17 Kasım 2017 Cuma günü mesai saati bitimine kadar, açıklama kısmına katılımcı ad soyadı ile "TOBB-Polonya" yazarak 500,- (BeşYüz) Avro Ön ödeme gerçekleştirilmesi, polonva.tobb.org.tr adresinde yer alan katılım formunun doldurulması ve avans ödeme dekontu ile bir adet yüksek çözünürlüklü (.jpeg) fotoğrafın DQİonva@.tobb.org.tr adresine gönderilmesi gerektiği belirtilmektedir.

 

Katılım bedelinin kesinleşmesini müteakip, bakiye tutar ziyaret öncesinde katılımcılardan tahsil edileceği, kişi başı organizasyon giderleri, katılımcı sayısına göre tespit edileceği, bu itibarla katılım teyidini bildirip, ön ödemeyi yapmış olan firmaların ziyarete katılmaktan vazgeçmeleri halinde, yapılan ödemenin iadesinin yapılabilmesi için, en geç 17 Kasım 2017 tarihinde TOBB'a yazılı olarak bildirimde bulunmaları gerektiği bildirilmektedir.

Polonya'nın Schengen vize bölgesi dahilinde olması sebebiyle  Schengen vizesi olmayan katılımcıların

 http://www.vfsglobal.com/poland/turkey/adresinde yer alan başvuru adımlarını izleyerek, aynı adresten ulaşılabilecek başvuru formunu doldurmaları ve Polonya vize işlemlerinden sorumlu Ankara (Ankara, Kavaklidere Mahallesi, Atatürk Bulvari, No:154, Çankaya) ve İstanbul (Cumhuriyet Caddesi, No:193, pbx:34380 Harbiye, Sisli) Vize Merkezi'ne (VFS yardım hattı: 0212 3735812) iletmeleri gerektiği belirtilmektedir.

 GOLDEN BAY TURİZM YATIRIMLARI A.Ş.

Garanti Bankası Harbîye Şubesi

Euro IBAN: TR95 0006 2000 0780 0009 0966 39

LCV: 0312 218 22 24/25

 

POLONYA ZİYARETİ HAKKINDA.

Ödemiş Ticaret Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam