Ödemiş
+17°C

Haberler

ÖTO DAHA İYİ HİZMET İÇİN DİYARBAKIR AKREDİTASYON ÇALIŞTAYI’NDA

  • 28.10.2019
  • ezgi

 

ÖTO DAHA İYİ HİZMET İÇİN DİYARBAKIR AKREDİTASYON ÇALIŞTAYI’NDA

Ödemiş Ticaret Odası Genel Sekreteri İ.Emre Çiftçi ve Akreditasyon Sorumlumuz Begüm Sav, 17-18-19  Ekim tarihlerinde Diyarbakır’da gerçekleştirilen “Akreditasyon Çalıştayı” na katıldılar.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Diyarbakır'da ilk kez düzenlediği akreditasyon çalıştayı ile 269 oda ve borsa genel sekreterleri ve akreditasyon sorumlularını Diyarbakır'da bir araya getirdi.

Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası (DTSO) ve Diyarbakır Ticaret Borsası (DTB) ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıda konuşan TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Diyarbakır Ticaret Borsası Başkanı Engin Yeşil, Odalar ve Borsalar Birliği tarafından yürütülen akreditasyon sisteminin oda ve borsalarda kalite bilincinin yerleşmesine, yükselmesine ve iş dünyası nezdinde saygınlığının artmasına katkı sunduğunu söyledi. Yeşil, "Çalıştay çerçevesinde oda ve borsalarımız akreditasyon sistemlerini karşılaştırarak eksik yönlerini gidermeyi oda ve borsa üyelerine daha kaliteli hizmet vermeyi ayrıca kurumsal kapasitelerinin artırılması hedeflemektedir. Bu bağlamda yapılacak akreditasyon çalıştayının Oda ve Borsalarımız için verimli geçeceğine inanıyorum. Oda ve borsalarımızın beş yıldızlı olması için yurt içinde ve yurt dışında gece gündüz demeden 365 gün çalışmalar yürüten, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu'na da huzurlarınızda teşekkür ediyor, oda ve borsalarımızın hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini artırması için önemli bir araç olan Akreditasyon sistemi çalıştayının hayırlı uğurlu olmasını diliyorum" dedi.

ÖTO DAHA İYİ HİZMET İÇİN DİYARBAKIR AKREDİTASYON ÇALIŞTAYI’NDA