İndirimli Kuruluşlar

 

Odamız Üyeleri ve birinci derece akrabaları İzmir Ekonomi Üniversitesi Eğitim Hizmetlerinden %15 indirimli olarak faydalanmaktadır. 

 

 

 

Odamız Üyeleri ve birinci derece yakınları Karatay Üniversitesi lisans ve ön lisans eğitimlerinden Hizmetlerinden %15 indirimli olarak faydalanabilecekler ve 8 eşit taksitte ödeme imkanı sağlanacaktır. 

 

 

Yapılan protokolle Ödemiş Ticaret Odası üyeleri ve bakmakla yükümlü oldukları eş çocuk anne baba özel hastanenin sağlık hizmetlerinden hastanın ödemesi gereken SGK farkı üzerinden poliklinik hizmetlerinde %15 indirim, yataklı tedavilerde %10 indirim sağlanacaktır. 

Checkup hizmetlerin de 40 yaş altı ve üstü erkek bayan paketlerinde cari fiyatlar üzerinden %15 indirim yapılacaktır.  

 

 

 

 

a. 01 Mart - 30 Nisan Mart (Erken Kayıt) %20 (yeni eğitim-öğretim yılı için)
b. 01 Mayıs - 30 Haziran Erken Kayıt) %15 
c. 01 Temmuz - 15 Eylül (Erken Kayıt) %10

Not: Sadece bu yıl (2. Yarı Dönem) için kayıt yaptırmak isteyenlere de 2018-2019 öğretim yılı eğitim ücreti üzerinden %15 indirim uygulanacaktır.

 

 

 

a. 01 Mart - 30 Nisan Mart (Erken Kayıt) %10 (yeni eğitim-öğretim yılı için)
b. Her yıl düzenlenen bursluluk sınavına katılan Ödemiş Ticaret Odası üyelerinin öğrencileri bu sınavda hak ettikleri indirimden de faydalanacaklardır.


Not: Sadece bu yıl (2. Yarı Dönem) için kayıt yaptırmak isteyenlere de 2018-2019 öğretim yılı eğitim ücreti üzerinden %10 indirim uygulanacaktır.

 

 

 

2021-2022 öğretim yılı için ilan edilmiş ücret üzerinden;
Yeni öğrenci kayıtlarında %30 olarak indirim uygulanacaktır.

 

 

 

Odamız üyeleri için, nakit akışları ve mali bünyeleri göz önünde bulundurularak aylık eşit taksitli olarak sabit itfa ile kullandırılacaktır. Taksitli kredilerde 6 aya kadar ödemesiz dönem de verilebilecektir.

 

 

 

 

Odamız üyelerine Banka'ca belirlenen şartlar dahilinde 36 aya varan vadelerde, aylık eşit taksitlerle, üç ay ödemesiz veya üç ayda bir taksit ödemeli taksitli ticari kredi kullanabileceklerdir.

 

 

 

Ödemiş Ticaret Odası ile Yaşar Üniversitesi arasında imzalanan indirim protokolü ile Ödemiş Ticaret Odası Üyeleri ve birinci derece yakınları için Yaşar Üniversitesi Enstitüleri (Fen Bilimleri ve Sosyal Bilimler Enstitüsü) tarafından yürütülen lisansüstü programlar da %30 indirim imkanı sağlanacaktır.

 

  

Ödemiş Ticaret Odası Üyelerine Fuar Desteği

  

Ödemiş Ticaret Odası Üyelerine yurtiçi ve yurtdışı fuarlarında yararlanabileceği yılda bir defaya mahsus fuar desteği sağlamaktadır. Gerekli şartların sağlanması koşulu ile tüm üyelerin yararlanabileceği fuar desteği için gidilmesi planlanan fuardan en az 15 gün önce odamıza yazılı dilekçe ile başvurarak gerekli şartları öğrenmeleri gerekmektedir.

                                     

 


Ödemiş Ticaret Odası ile Ramada Tire Otel’i arasında imzalanan protokol gereği, Ödemiş Ticaret Odası üyelerine Ramada Tire Otel’ de satın alınacak hizmet bedelleri üzerinden indirim uygulanacaktır.
Ödemiş Ticaret Odası ile İzmir Ekonomi Üniversitesi Medicalpark Hastanesi arasında imzalanan protokol gereği,Ödemiş Ticaret Odası üyelerine satın alınacak hizmet bedelleri üzerinden indirim uygulanacaktır.
 

Ödemiş Ticaret Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam