Ödemiş
+17°C

İndirimli Kuruluşlar

 

Odamız Üyeleri ve birinci derece akrabaları İzmir Ekonomi Üniversitesi Eğitim Hizmetlerinden %15 indirimli olarak faydalanmaktadır. 

 

 

 

Odamız Üyeleri ve birinci derece yakınları Karatay Üniversitesi lisans ve ön lisans eğitimlerinden Hizmetlerinden %15 indirimli olarak faydalanabilecekler ve 8 eşit taksitte ödeme imkanı sağlanacaktır. 

 

 

Yapılan protokolle Ödemiş Ticaret Odası üyeleri özel hastanenin sağlık hizmetlerinden alınan ücretten yüzde 25 indirimli olarak yararlanacak.

 

 

Üyelerine (SGK ve özel sigorta mensubu) kendileri ve birinci derece bakmakla yükümlü oldukları (anne, baba, eş, çocuk) kişilere hastaneden alacakları hizmette toplam fiyat üzerinden yüzde %20 indirim sağlanacak.

 

 

 

Oda üyelerine Altın Yunus Turistik Tesisler A.Ş.’ den satın alınacak hizmet bedelleri üzerinden %15 oranında indirim uygulanacaktır.
NOT: İndirim protokolü internet üzerinden alınan hizmetlerde geçerli değildir. Sadece otel üzerinden alınan hizmetlerde kullanılabilir.

 

 

 

a. 01 Mart - 30 Nisan Mart (Erken Kayıt) %20 (yeni eğitim-öğretim yılı için)
b. 01 Mayıs - 30 Haziran Erken Kayıt) %15 
c. 01 Temmuz - 15 Eylül (Erken Kayıt) %10

Not: Sadece bu yıl (2. Yarı Dönem) için kayıt yaptırmak isteyenlere de 2018-2019 öğretim yılı eğitim ücreti üzerinden %15 indirim uygulanacaktır.

 

 

 

a. 01 Mart - 30 Nisan Mart (Erken Kayıt) %10 (yeni eğitim-öğretim yılı için)
b. Her yıl düzenlenen bursluluk sınavına katılan Ödemiş Ticaret Odası üyelerinin öğrencileri bu sınavda hak ettikleri indirimden de faydalanacaklardır.

Not: Sadece bu yıl (2. Yarı Dönem) için kayıt yaptırmak isteyenlere de 2018-2019 öğretim yılı eğitim ücreti üzerinden %10 indirim uygulanacaktır.

 

 

 

2019-2020 öğretim yılı için ilan edilmiş ücret üzerinden;
01 Ocak – 30 Mart (Erken Kayıt) %25 (yeni eğitim-öğretim yılı için)
01 Nisan – 30 Haziran (Erken Kayıt) %20 
01 Temmuz – 15 Eylül (Erken Kayıt) %15
Not: Sadece bu yıl (2. Yarı Dönem) için kayıt yaptırmak isteyenlere de 2018-2019 öğretim yılı eğitim ücreti üzerinden %15 indirim uygulanacaktır.

 

 

 

Odamız üyeleri için, nakit akışları ve mali bünyeleri göz önünde bulundurularak aylık eşit taksitli olarak sabit itfa ile kullandırılacaktır. Taksitli kredilerde 6 aya kadar ödemesiz dönem de verilebilecektir.

 

 

 

 

Odamız üyelerine Banka'ca belirlenen şartlar dahilinde 36 aya varan vadelerde, aylık eşit taksitlerle, üç ay ödemesiz veya üç ayda bir taksit ödemeli taksitli ticari kredi kullanabileceklerdir.

 

 

 

Ödemiş Ticaret Odası ile Yaşar Üniversitesi arasında imzalanan indirim protokolü ile Ödemiş Ticaret Odası Üyeleri ve birinci derece yakınları için Yaşar Üniversitesi Enstitüleri (Fen Bilimleri ve Sosyal Bilimler Enstitüsü) tarafından yürütülen lisansüstü programlar da %30 indirim imkanı sağlanacaktır.

 

 

 

Ödemiş Ticaret Odası Üyelerine Fuar Desteği

 

 

Ödemiş Ticaret Odası Üyelerine yurtiçi ve yurtdışı fuarlarında yararlanabileceği yılda bir defaya mahsus fuar desteği sağlamaktadır. Gerekli şartların sağlanması koşulu ile tüm üyelerin yararlanabileceği fuar desteği için gidilmesi planlanan fuardan en az 15 gün önce odamıza yazılı dilekçe ile başvurarak gerekli şartları öğrenmeleri gerekmektedir.